.

.

PASION E ВЕЛОСИПЕД 48V 750W Електричен Велосипед Масти Велосипеди Конверзија Комплет 26 Задните Тркала BAFANG 175MM Центар Моторни 80MM Прирабници LCD Контролер

PASION E ВЕЛОСИПЕД 48V 750W Електричен Велосипед Масти Велосипеди Конверзија Комплет 26 Задните Тркала BAFANG

DEN 22703.00
DEN 26399.04

Од стоката
Во магацинот


Важна забелешка : Ако Сте Од Далечински Градови во русија,ве Молиме Контактирајте со нас Пред Ставање Ред, бидејќи руски
Превозот Компанија Не може да се Достави до Оддалечените Места.Подолу е со две решенија :
Решение 1 : Ние не ги достави до вратата, ќе треба вашата помош да се соберат на најблискиот магацин.
Решение 2 : Ние може да побара превозот компанија за изнајмување на камион за да донесе до вашиот дом со дополнителни 50
Ве молиме контактирајте со нас пред ставање ред. Б attery не се вклучени ФУНКЦИЈА 1. Полна Брзина : околу 35-50км/час 2. PASION E ВЕЛОСИПЕД 6061 Алуминиум Rim 3. Висок Квалитет на 12 MOSFET 26 A ±1 Контролер 4. 36/48 V LCD3 control panel / display ПРОИЗВОД НАСТАВА [Бренд ]PASION E ВЕЛОСИПЕД [Центар Моторни] 48 V 750 W Brushless опрема Центар Мотор [Контролер] DC36 V/48 V 750 W Контролер [Кочница] Црни Алуминиумски Легури Кочница Држела [Гас] Пол-Бар Пресврт Гас со Електрична брава [Display] 36/48 V LCD3 се Прикаже [PAS] 8 Магнети Педалата Асистент Сензор [Freewheel] 7 Брзина Freewheel [Cd] 160 MM Диск [Прирабници Ширина] 80 MM,за 26*4.0 масти велосипед [Прирабници] Двапати ѕид Алуминиум Rim [Задните Откажат Големина] 175 MM

Таа е поголема од информацијата

Тип На Мотор:
Brushless Опрема Центар Мотор
Бренд Име:
pasion e велосипед
Wattage:
> 400w
Напон:
48V
дизајн:
Brushless
Електричен Велосипед Со Мотор Тип:
електричен велосипед конверзија комплет
центар мотор:
BAFANG 48V 750W Brushless Опрема
Контролор:
12 MOSFET 750W Контролер
Кочница:
Црна Алуминиум Легура Кочница Држела
Пригушување:
Половина-Бар Пресврт Гас со Електрична Брава
Екранот:
36/48V LCD3 Екранот
PAS:
8 Магнети Педалата Асистент Сензор
Freewhee:
7 Брзина Freewheel
Диск:
160MM Диск
Инсталација локација:
26 Масти Велосипед
Производи во категоријата