.

.

100pcs HD Јасно Заштитна Фолија 0.26 mm 2.5 D Калено Стакло Екран Заштитник за iPhone 7 6 6s Плус 5 5s SE 4s

100pcs HD Јасно Заштитна Фолија 0.26 mm 2.5 D Калено Стакло Екран Заштитник за iPhone 7 6 6s Плус 5 5s SE 4s

DEN 1956.00
DEN 2058.24

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

боја:
за iphone4s, за iphone5 5s, за iphone6 6s, за iphone6 6s плус, за iphone7, за iphone7 плус
Употреба:
Мобилен Телефон
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone SE,iPhone 4s,iPhone 6 плус,iPhone 6s плус,iPhone 6s,iPhone 5s,iPhone 6,iPhone 7 плус,iPhone 4,iPhone 7,iPhone 5
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Со Мало Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
No
Бренд Име:
Џ.К Сон
Компатибилен Телефон Бренд:
Apple iPhone
Производи во категоријата