.

.

Сина Кубни Циркони Свадба Накит Бела CZ Камења 925 Сребрен Накит Поставите Жените Свадба Обетки/Pendant/Ѓердан/Прстени/Хривнија

Сина Кубни Циркони Свадба Накит Бела CZ Камења 925 Сребрен Накит Поставите Жените Свадба Обетки/Pendant/Ѓердан/Прстени/Хривнија

DEN 744.00
DEN 1162.56

Од стоката
Во магацинот


Blue Sapphire Накит Бела Топаз 925 Фунта Сребрен Накит Сетови За Жените Обетки/Pendant/Ѓердан/Прстени/Нараквица T013
Истиот Производ Линк !!!!!!!

Таа е поголема од информацијата

Метална боја:
Прстен Големина 6, Прстен Големина 7, Прстен Size 8, Прстен Големина 9, Прстен Големина 10
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Set223sdc
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Обетки/Pendant/Ѓердан/Прстени/Хривнија
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Главната боја:
Небото Сино
материјал камен:
Полу-скапоцени камења
Метали Тип:
925 сребрен
Техника:
Рачно изработени
Прстени Големина:
6 7 8 9
квалитет:
Добар квалитет
Земја на Производство:
Guangdong Кина
подарок:
Бесплатни Накит Кутија
Is_customized:
Yes
Производи во категоријата