.

.

EC210 E210LC Багер VECU Контролер VOE14518349 Со Програмата за Volvo, 1 година Гаранција

EC210 E210LC Багер VECU Контролер VOE14518349 Со Програмата за Volvo, 1 година Гаранција

DEN 40538.00
DEN 42672.00

Од стоката
Во магацинот

Име На Производ :
Багер контролна табла, Контролер, Компјутер, Табла, ЕКИ Панел, VECU кутија Место на Потекло : Кина Бренд Име : SINOCMP Достапни Дел Број : VOE 14518349 14514090 14594698 14594697 Достапни Број на Модел : EC270 B EC270 BLC EC270 EC290 B EC290 BLC EC290 EC360 EC210 EC160 EC140 EC360 B EC360 BLC EC210 B EC210 BLC EC160 B EC160 BLC EC140 B EC140 BLC EC460 EC460 B EC460 BLC Гаранција : 1 година Состојба : Нова Достапност : во Парк MOQ( Минимум Цел Количество ) : 1 Парче Снабдување Способност : 500pcs неделно Порт : Гуангжу/ Шенжен/ Хонгконг Испорака Методи Експрес : DHL Fedex ЕМС ПРОЗОРЦИ Методи за Плаќање : Банкарски трансфер, Western Union, Кредитна Картичка, Paypal Тип : ОЕМ
Производ Фото

Таа е поголема од информацијата

Школка Тип:
Затворен Тип
Производителот Дел Број:
14518349
Напон:
24V
Бренд Име:
CMP
Осветленост Дел Број:
14594697 14594698
Достапност:
во парк сега
Состојба:
100% нови
Примена:
багер копач резервен дел
Гаранција:
1 година
испорака:
UPS-от,Fedex,DHL,EMS
MOQ:
1 Парче
Дел Број:
VOE 14518349
Број На Модел На:
EC210 E210LC
Тип:
24v
Име:
Багер Control Panel
Производи во категоријата