.

.

Морски Одделение Водоотпорен IP66 ПАЛУБАТА СВЕТЛА Рокер Switch КИЛИБАР Led светилка 5 Pin за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА SPST DC12V 24V

Морски Одделение Водоотпорен IP66 ПАЛУБАТА СВЕТЛА Рокер Switch КИЛИБАР Led светилка 5 Pin за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ

DEN 431.52

Од стоката
Во магацинот

Нашата цел е задоволството на клиентите!
Повратни информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме да го прочитате сите услови внимателно пред да го купат.Сериозни Купувачот Само! Ве молиме да ги прочитате сите услови внимателно кога ќе го купите.
Достапни во Килибар LED. Ние ќе ги провери и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Нормално, превозот време за да повеќето земји е од 15 до 25 работни дена. Плаќањето мора да се примени во рок од 3 Дена од датумот на купување. Ви благодариме !
Превозот :
Објектот ќе биде предаден во рок од 24-48 часа по целосната уплата.)
Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 28 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Нормално, налози ќе бидат обработени и веднаш испратени на 24-48hrs, па ние НЕ прифаќаме никакви e-mail/Message предвид пред или откако ќе нарачки.2mm
Пакет Содржина :
1x Рокер Префрлате
Плаќање :
1. Ве молиме оставете белешка кога остварувате плаќање ако имате било какви посебни барање (бои/големина). Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на packge.(Освен РУСИЈА,ШПАНИЈА,БРАЗИЛ,МЕКСИКО,БЕЛОРУСИЈА и така натаму. (исклучува време на викендите и празниците)
Ние брод на САД од страна на e Packet. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Опис : Еден Пол Единствен Фрли НА-ИСКЛУЧУВАЊЕ
Црна цврста површина рокер.Ние брод друга земја со следење на број од Сингапур или Хонг Конг Воздух mail. Ние ќе го организира наплата и reship. Ви благодариме !.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Други Политики :
Сите предмети биле тестирани и се прегледуваат внимателно пред да биде испратен.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
BANDC
Материјал Тип:
Црна цврста површина рокер.
Година:
2017
Објектот Висина:
5.13cm
Објектот Ширина:
2.6cm
Тип На Објект:
Прекинувачи
Објектот Должина:
4.85cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Име На Модел:
1041
Објектот Тежина:
27g
Специјални Функции:
2 светилка
боја:
Килибар
Големина на Вежба:
37.2 x21.2mm
Производи во категоријата