.

.

50Pieces Kawaii Микс Mantis Инсекти Копчиња За Облека Scrapbooking Декоративни Додатоци Копчето DIY Занает Материјали за Шиење 30мм

50Pieces Kawaii Микс Mantis Инсекти Копчиња За Облека Scrapbooking Декоративни Додатоци Копчето DIY Занает

DEN 114.72

Од стоката
Во магацинот

50 Pieces Kawaii Микс Mantis Инсекти Копчиња За Облека Scrapbooking Декоративни Додатоци Копчето DIY Занает Материјали за Шиење 30мм
Состојба : нова, висок квалитет!
Материјал : Дрво
Големина : 30мм
Боја : како на сликата покажа
Употреба : За DIY декорација на Scrapbooking, Занает, Коса, Текстил, Чевли, мобилен телефон, лаптоп и кеси декорација, итн. .
Превозот :
Износот >7 САД Надградба да брод од страна на Epacket Слободно,Друга земја ќе се надополни да брод од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Слободно Можете да контактирате со услуга за клиентите, ако цел повеќе од 7 и плаќа на испорака задолжен за Epacket.
Износот > 100 Надградба да брод од Експрес начин Слободно,Fedex,UPS-от,ЕМС...
Цена :
Цената не вклучува царина што зависи од вашата земја политика, ние ќе ги прогласи парцела само за примерок, нема вредност, се обидува да ја избегне царинската должност за вас.
По продажба на услуги :
Ако декорација сте примиле е оштетена од страна на курир и не добиете парцела повеќе од Два месец, pls дозволете ни да знаеме, ние ќе се обидеме потрудиме да ги покријат вашата загуба.
Повратни информации :
Pls ни даде пет ѕвездички повратните информации ако ви се допаѓа нашата декорација. Не остави Негативни повратни информации без да се бара од нас за помош; pls контактирајте со нас прво, ако имате било каков проблем.
Се чувствуваат слободни да не контактирате,ако имате било какви прашања или да бара ^_^

Таа е поголема од информацијата

Тип На Производ:
Копчиња
Обликот:
овална
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Стил:
Flatback
Техника:
Природна Боја
Функција:
Еко-Пријателски,Без Никел
Број На Модел На:
СБ-1703047
Материјал:
Дрво
Бренд Име:
Свежо Градина
Декорација:
Никој
Обликот:
ДРВЕНИ КОПЧЕТО
Стил:
Декоративни Копчето
Користење на:
Шиење Копчето
Производи во категоријата