.

.

CCOR 6.5*18.8 мм, 20pcs Легура Стапалки Антички Сребрен Висат Pendant DIY Додатоци За Ѓердани, Белегзии, H107916

CCOR 6.5*18.8 мм, 20pcs Легура Стапалки Антички Сребрен Висат Pendant DIY Додатоци За Ѓердани, Белегзии, H107916

DEN 247.00
DEN 287.52

Од стоката
Во магацинот


Превозот Начин(Слободни)
Delievery Време
Цел Вредност
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Кина Пост Воздух Mail
30-60 дена
30-45 дена
>$5
E-пакет (САД)
По 15-20 дена
>$5
DHL/ФЕДЕКС/EMS/UPS-ОТ
5-10 дена
≥$100
Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух Mail,но ако цел износот е над 100 ние ќе го достави преку DHL/ФЕДЕКС/EMS/UPS-от за слободни кој ќе пристигне во рок од 5~10 дена , Кина Пост Воздух Пошта ќе пристигне во рок од 30~45 работни дена, откако беше објавено,Некаде за царинска или времето проблем,тоа ќе биде одложен неколку дена,Тоа може да биде до повеќе денови . Ако вашата цел износ е под $5, ќе брод од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, треба about30-60days, ве молиме да обрнете трпение да чекаат за тоа.
Материјал : алуминиумски+Глеѓ Големина : 6.5*18.8 милиметри Кол : 20pcs Боја : Антички СребренТаа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
H107916
Бренд Име:
MDNEN
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Легура
Количина:
20pcs
боја:
антички сребрен
Материјал:
Алуминиумски+Глеѓ
Големина:
6.5*18.8mm
Производи во категоријата