.

.

Whosale Еден куп на Вештачки Calla со Лист Букет Пластични Лажни лили Водни Растенија Home Art Соба Декорација Лажни Цвет P20

Whosale Еден куп на Вештачки Calla со Лист Букет Пластични Лажни лили Водни Растенија Home Art Соба Декорација

DEN 73.00
DEN 98.40

Од стоката
Во магацинот


Whosale Еден куп на Вештачки Calla со Лист Букет Пластични Лажни лили Водни Растенија Home Art Соба Декорација Лажни Цвет P20
Опис На Производот
Состојба : Нова
Боја : како се покаже во слика

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
firlar
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
Декоративни Цвеќиња За Семејниот Дом Свадба
Тип:
Calla
Стил:
Цвет
Производи во категоријата