.

.

Kmise Солидна Spruce Концерт Ukulele Комплет Ukelele Осетот Хаваи Гитара 23 инчен 18 Секирај со ружино дрво

Kmise Солидна Spruce Концерт Ukulele Комплет Ukelele Осетот Хаваи Гитара 23 инчен 18 Секирај со ружино дрво

DEN 3110.00
DEN 3887.52

Од стоката
Во магацинот

; Во други својства, како што се различни бои (комбинирање на црна и хром мост за да се продаде); Од друга страна, различни предмети, исто така може да биде комбинирана продажбата Без разлика во која форма сте одбрале да се купи, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби, Згора на тоа,повеќе ќе ги купите, толку повеќе привилегии што ќе добиете .Овие трошоци се купувачот ' s одговорност.008 Инчен (2.(главно за цена ). (освен сабота и недела) ова е меѓународен транспорт од Шенжен Кина. Исклучување разбира, ние ќе се обидеме потрудиме да се прогласи вредност толку ниско, како е можно. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине Неутрален или Негативен фидбек. Ви благодариме
.
Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.77 инчен / 45mm
Акција на 1-ви Секирај : 0. Во квантитет, како што се две на продаде ,пет продажба, итн.48
Превозот и Ракувањето со Меѓународните Купувачи Забелешка : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена . така што needn да ги купите дополнително. Ние ќе бидеме со вас, додека не се задоволни. Тоа може да те спаси многу време. Неисправна состојба мора да се забележи во рок од 7 дена по породувањето.Нормално време на испорака е за 5 до 20 работни дена
Трговија на големо продажба на персоналните политики на различни стоки се достапни во нашата продавница. Ако сте задоволни со нив,само се надевам дека вашиот 5*Ѕвезда Повратни информации потоа да мост на пријателство помеѓу вас и нас Kmise Солидна Spruce Ukulele Cear Сјај
Спецификација
Бренд : Kmise
Модел : MUK-YM24 A
Тип : Концерт Ukulele
Топ : Цврсти Spruce
Назад & Страна : Ружино Дрво
Стринг : Акила
Rosettle : Вистински Abalone Пломба
Fingerboard : Ружино Дрво
Мост : Ружино Дрво
Вратот : Okoume
Секирај : 18 Cupronickel
Тјунер : Хром и Запечатени
Обврзувачки : ABS
String Инсталација : Тело Преку
Крај : Јасно Сатенски
Нут & Седло : ABS
Димензија
Вкупна Должина : 23 инчи
Ширината на Нут : 1.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
23 inches
Бренд Име:
Kmise
Погоден за:
Почетник,Унисекс
Назад / Страна Материјал:
Ружино дрво
Fingerboard Материјал:
Ружино дрво
Број На Модел На:
MI2125
Тело Материјал:
Солидна Spruce
Тип:
концерт ukulele
ГОРНИОТ МАТЕРИЈАЛ:
Солидна Spruce
Тјунер:
затворен
string:
Акила
Коска & Нут:
Коска
Rosettle:
Вистински Abalone
Заврши:
Јасно Сатенски
Производи во категоријата