.

.

CE, RoHS француски Стандард Ѕидниот Штекер Штекер Европа Бела Сјајни Моќ Ѕид Панел AC100~250V 16A

CE, RoHS француски Стандард Ѕидниот Штекер Штекер Европа Бела Сјајни Моќ Ѕид Панел AC100~250V 16A

DEN 306.00
DEN 383.04

Од стоката
Во магацинот

Ви благодариме за вашето внимание на нашата продавница, ако има било каков проблем, ве молиме контактирајте со нашата служба луѓе во секое време, се надеваат дека ќе имаат добро искуство!
Нашето ветување
Сите производи во нашата продавница се нови, не се од втора рака и реновирање производи. Ако имате било какви проблеми хумор на предмети или на нашата услуга, пред да ја напушти негативна или неутрална повратни информации, ве молиме контактирајте со нас, прво, па ние може да го реши проблемот заедно.
Ние препорачуваме купувачи употреба ЗАЧУВАМ споменати погоре како метод на плаќање, Зачувам е да се обезбеди плаќање услуга која е автоматски достапна за сите трансакции. Пред исплата, ве молиме двојно проверете ги вашите испорака на информации : адреса, име, телефонскиот број, итн. Бидејќи на меѓународната испорака, постојат некои проблеми не може да се избегне, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне, ве молиме да се разбере! Ние се обезбеди враќање на стока во 12months гаранција услуга, ве молиме да бидат остатокот увери кога ќе се купуваат.

Таа е поголема од информацијата

Стандард:
ЕУ Приклучок
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Заштита Од Преоптоварување:
Yes
Примена:
Болница,Комерцијални,Индустриски,Станбени / Општа Намена
Поддршка За Брзо Полнење:
No
Под контрола се Префрлите:
No
Број на USB Порти:
Никој
Број На Модел На:
wm-02
Господар Префрлате:
No
Заземјување:
Стандард Заземјување
Surge Protector:
No
WIFI:
No
Бренд Име:
SRAN
Тип:
Електричниот Приклучок
Места Број:
1
Номинална Струја:
16 (А)
Номинална Напон:
AC 100~250V/50~60Hz
боја:
Бела
димензија:
86X86mm
Пристаниште:
Франција / Европски електричниот приклучок
Пакет:
пластична кеса
Количина:
1 Парче
Гаранција:
12 месеци
Тип:
ѕиден штекер
сертификација:
CE/ RoHS
Производи во категоријата