.

.

Universal Plug DC12V 1.5 ЕДЕН Адаптер за НАИЗМЕНИЧНА струја на DC Конвертор Напојување Адаптер 5.5*2,5 mm за LCD TV GPS Навигација Следење уреди

Universal Plug DC12V 1.5 ЕДЕН Адаптер за НАИЗМЕНИЧНА струја на DC Конвертор Напојување Адаптер 5.5*2,5 mm за

DEN 174.00
DEN 202.08

Од стоката
Во магацинот

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. 140 g
Забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека на излез и конекторот е ист како што ќе одговара за.5 ЕДЕН адаптер е генерално се применуваат за : следење уред, присуство машина, рекламирање уредот, екранот, аудио, комуникации, ТОА, осветлување, електронски инструменти, засилувачи, принтери, LCD TV, GPS навигација, дигитална фото рамка, индустриски производи, итн. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Време На Испорака :
1. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
( Тоа е мало, без оригинално пакување )
1 X 12 V 1. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Спецификација :
Количина : 1pc
Модел : MDL-1215 / Y-1215000
Текст : AC 100~240 V 50/60 Hz
Излез : 12 V DC 1. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо.5*2,5 mm
Карактеристики :
Заштита Од Преоптоварување
Краток Спој Заштита
Во текот напон заштита
Ефикасност : ≥85%
Примена :
На 12 V 1.5 А
AC Plug стандард : АУ, ЕУ, велика БРИТАНИЈА, САД
DC Plug Димензија : DC5.5 ЕДЕН Адаптер за НАИЗМЕНИЧНА струја на DC Конвертор Напојување Адаптер 5. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.

Таа е поголема од информацијата

Приклучок Тип:
САД, ЕВРОПСКАТА УНИЈА, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА, АУ
Број На Модел На:
EU
Излез Тип На:
DC
Бренд Име:
ALLOYSEED
Излезниот Напон:
12v
врска:
Приклучок Во
Употреба:
адаптер за напојување
Тип:
12V 1.5 Адаптер за Напојување
Производи во категоријата