.

.

DIY коса кристално стакло прибор за домашна корејски рака String Хривнија Ѓердан материјал стаклени монистра пагоди

DIY коса кристално стакло прибор за домашна корејски рака String Хривнија Ѓердан материјал стаклени монистра

DEN 104.16

Од стоката
Во магацинот


Iridescence перфорација мушка
Материјал : стакло
Супер убава!

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
Задржи време
Број На Модел На:
KP23
Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
шарм
Производи во категоријата