.

.

4pcs/set Ротирате Спин Сунѓерот Сликарство DIY Цвет Графити Сунѓерот Уметност Четки Печат Сликарство Алатка за Деца Материјали Шарени

4pcs/set Ротирате Спин Сунѓерот Сликарство DIY Цвет Графити Сунѓерот Уметност Четки Печат Сликарство Алатка

DEN 54.00
DEN 62.88

Од стоката
Во магацинот

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо.
Ве молиме да се стави на производи на ладно место за да ги растера овие нов производ мирис. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
Забелешки :
Производите може да мириса малку сунѓер вкус. Време На Испорака :
1.
Предизвикува интерес во уметноста активности и креативност и имагинација. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас.
Можете да печатите различни шема во хартија со се врти. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
Карактеристики :
Постојат четири различни модели на сунѓерот четка производи
Може да се врти и четка во голем простор, смело користете ја вашата имагинација
Производи сопствени самостојно да се справи со која може да се спречи децата од правење на нивните валкани раце
Производот може да се посветам на децата на свеста (боја, форма, се чувствуваат), се создаде комбинација способност, истражуваат и социјални вештини
Спецификации :
Материјал : Пластични плус ЕВА
Должина : Околу 13cm/5.18")
Пакет : 4pcs
Користејќи Метод :
Стави ја ротирате алатка во бојата плоча, откако беше натопена. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.

Таа е поголема од информацијата

Стил:
Апстракт
Тип:
Масла
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Рамка:
No
Форма:
Еден
Предмети:
Апстракт
Бренд Име:
VKTECH
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Обликот:
Нередовните
Материјал:
Должина:
Пакет:
Доведе Цврстина:
2H
Производи во категоријата