.

.

Божиќ Втиснување Папка DIY Картичка Papercraft Scrapbooking Оркестарот Образец Дневник

Божиќ Втиснување Папка DIY Картичка Papercraft Scrapbooking Оркестарот Образец Дневник

DEN 86.00
DEN 95.52

Од стоката
Во магацинот


Количина : 1 buc Пластични боја : како на сликата Големина : стан 10.6 * 14.5 * 0.26 cm Конверзија : cm = 1 инчен 0 : 39 ве молиме оставете 1-2 см се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на што се должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела
како шаблон. Ви благодариме за вашето разбирање.

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
Y002
Материјал:
пластични
Производи во категоријата