.

.

Злато Месо Тунелот Злато Против алергија мода Јасно Гем уво проширување нерѓосувачки челик уво проширувач тело пирсинг накит

Злато Месо Тунелот Злато Против алергија мода Јасно Гем уво проширување нерѓосувачки челик уво проширувач тело

DEN 3192.00
DEN 3360.00

Од стоката
Во магацинот


Материјал : нерѓосувачки челик
Големина : 6 мм до 8 мм до 10 mm до 12 mm до 14 mm, 16 мм 18 mm 20 mm
Според клиентите барања за пакување

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
hengke
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Кристално
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
европа и америка
Текстурата на материјалот:
Нерѓосувачки Челик
Процес На Преработка:
дијамант
Вид:
уво студ;уво помине
моделирање:
Кружни
Пакет:
Независна пакување
Обработка на кориснички:
Yes
Големина:
3мм,4mm,5mm,6mm,8mm,10мм,12mm,14mm,16mm,18mm,20mm
Производи во категоријата