.

.

Yixing Чај Тенџере Куп Поставени Пурпурна Глина Teapots 350ml Zisha Кунг Фу Ceremon Керамички Teapot рачно изработени Порцелански Подарок БОНУС 3 ЧАШИ 50мл

Yixing Чај Тенџере Куп Поставени Пурпурна Глина Teapots 350ml Zisha Кунг Фу Ceremon Керамички Teapot рачно

DEN 1310.00
DEN 1679.52

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Капацитет:
201-300ml
Бренд Име:
XINCI
Материјал:
грнчарството
Производи во категоријата