.

.

HAMEINUO Љубов срцето Убави девојки покривајте телефонот случај за Samsung Галакси J1 J2 J3 J5 J7 МИНИ АЦЕ 2015 година

HAMEINUO Љубов срцето Убави девојки покривајте телефонот случај за Samsung Галакси J1 J2 J3 J5 J7 МИНИ АЦЕ

DEN 105.00
DEN 140.16

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Материјал:
за Samsung J1 МИНИ, за Samsung J1 2015 година, за Samsung J1 2016 година, за Samsung J1 кец на ДЕСЕТКА, за Samsung j2 2015 година, за Samsung J2 2016 година, за Samsung J3 2015 година, за Samsung J3 2016 година, за Samsung J5 2015 година, за Samsung J5 2016 година, за Samsung J7 2015 година, за Samsung J7 2016 година
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси J Серија
дизајн:
Симпатична,Украсени
Бренд Име:
HAMEINUO
Трговија на големо:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
во парк:
Yes
Мало Пакет:
OPP вреќа
Материјал:
Тешко PC
брод од време:
во рок од 48 часа, освен за време на празниците и викендите
се прилагодите услуга:
Yes
повеќе модели на телефони:
Ве молиме контактирајте со нас
ако сакате тоа да се испорача побрзо:
ве молиме избра кина пост воздух mail или epacket
Производи во категоријата