.

.

GT2056S 742289 742289-5003S 742289-0001 Турбо A6650901780 A6640900580 A6650901280 За Ssang-Yong Rexton Rodius 05 - 270 XVT D27DT

GT2056S 742289 742289-5003S 742289-0001 Турбо A6650901780 A6640900580 A6650901280 За Ssang-Yong Rexton Rodius

DEN 12614.00
DEN 14015.52

Од стоката
Во магацинот

Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни остават активен повратни информации.
Создавање на вредност, победи на задоволство на клиентите ,е целта на нашата работа.,Северна Ameria е околу 7~15 workding дена; брод во Јужна Америка,Средниот Исток,Источна Евра.На пример : сад,Канада,Германија,Франција,велика БРИТАНИЈА,Австралија,Унгарија,Италија, Нов зеланд итн.
Тоа трае околу 6-9 дена да брод на овие Земји.Предмети мора да бидат нови,во неговата оригинална состојба.
Предмети се испраќаат по плаќање е потврдено.предмети брод од страна на EMS, DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex, Кина пост воздух парцела.
Сите предмети се сосема нови, никогаш не се користи,, уште во оригинално пакување.кој е купувачот одговорност.EMS изразат испорака е обично се 5~8 работни дена зависи од земјата доставени до. Ако кој било проблем е пониска цена во вашата земја Обичаи ,ние не преземаме никаква responsiblility.
Објекти На Превозот
Ние брод на адреса потврди предвидено од страна Зачувам.
Ако стоката е во дефект, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.
Сите предмети мора да се вратат во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.ние ќе песна секој ден премногу.вашето Купување,е Довербата во нас!.Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Клиентите Задоволителна
1.
Предмети Гаранција
Гаранција : 6 месеци.
Ние брод на објекти во светот.
Нашите ECEP-ЅВЕЗДА Е посветена на Енергија Конзервација и Заштита на Животната средина , да се фокусираат на развој и производство на енергија, заштеда на енергија и заштита на животната средина производ.
Ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде на повеќето професионални одговарање на служба во рок од 12 часа.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
Комп Тркала C355;Турбина Тркала K418;Float Имајќи CW713R;Окно 42CrMo
Објектот Ширина:
27inch
Бренд Име:
ECEPTECH
Frequence Опсег:
.
Објектот Висина:
26inch
Објектот Должина:
28inch
Автомобил Производител:
Универзална
Објектот Тежина:
7.5kg
Име На Модел:
GT2056S 742289 742289-5003S A6650900580
Специјални Функции:
Зголемување на моторот на воздухот, се произведуваат повеќе моќност и вртежен момент
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Модел Година:
2005-
Турбо Модел :
GT2056S 742289 Турбо Турбополнач
Дел Број:
742289-5005S 742289-0004 742289-5003S 742289-0003
Дел број.:
742289-0002 742289-5001S 742289-0001
ОЕМ Број.:
A6650900580 A6640900580 A6650901780 A6650900480
ОЕМ број:
A6650901280 A6650901580 A6650901080
Апликацијата возило:
За Ssang-Yong Rexton 2005-
Апликацијата Возило.:
За Ssang Yong Rodius 2005-
Примена на моторот:
270 XVT D27DT 186HP
Ладење:
Масло се изведува само
Производи во категоријата