.

.

ПАЛ HD 960*576 Пиксели висока дефиниција Паркинг Заден поглед на Камерата за Субару BRZ 2013 Пустош Toyota GT FT 86 GT86 FT86 2015 Автомобил

ПАЛ HD 960*576 Пиксели висока дефиниција Паркинг Заден поглед на Камерата за Субару BRZ 2013 Пустош Toyota

DEN 718.00
DEN 897.60

Од стоката
Во магацинот

1 Лукс
Параметарот :
Напон : DC+12 V
Потрошувачка на Струја : <160m A
Операција Температура : -20~+65 ℃/°F
Вода Доказ : IP67
Пиксели Теренот : 6um*6um
Хоризонтална Резолуција : 520 ТВ Линии
Ефективни Пиксели : 960*576
Видео Формат : PAL само
Важна забелешка :
Почитувани купувачи! Ве молиме МОРА да се провери на камерата големина фотографии,види дали може да се вклопи во вашиот автомобил табличка светилка место!
Овој тип на камерата ќе се компатибилна со следниве модели на возила
(Само како референца, ве молиме проверете ја вашата лиценца плоча светилка место големина ,направи конечна потврда ) За Субару BRZ 2013 За Toyota GT FT 86 GT86 FT86 2015
12 V Моќност на Филтри : Опис : Некои модели на германски автомобили и Американски автомобили, по моторот на проектот, излезен напон интерференции, напојување на обратен светла не се чиста DC напојување, но на пулсот сигнал е надредениот на врвот oscilloscope може да се користи за да се тестираат ако услови ќе се најде слична квадратен бран сигнал. Ве молиме да не информирате на причината на вашата нарачка поништување и да ни испрати јасна слика или видео како доказ.
На важечки период на замена е од 14 дена од денот на приемот на објектот, ако овој објект има било каков проблем, кога ќе пристигне, ве молиме слободно контактирајте со нас и имајте на ум чувајте го во оригинална состојба
Тоа е купувачот одговорност да се плати за враќање поштарина и брод предметот назад до нас.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. ако преферирате други express, ве молиме слободно контактирајте со нас директно Тие обично се 10-20 работни денови за испорака до повеќето од меѓународните градови. Над 95% може да се дојде до купувачите без никакви Даноци. Ние обично се пишува на објектот име "автомобил видео систем".
Сите пораки ќе се одговори во рок од 24 часа, освен во недела и. Гаранцијата ќе ги покрие штетата од несоодветна инсталација, незгода, злоупотреба, злоупотреба, несоодветна жици, и неточни напон работењето на единицата против инструкции на сопственикот прирачник.

Таа е поголема од информацијата

Жица или Безжично:
Жица
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Бренд Име:
Huifei
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Алармот Тип:
Задната Страна
Леќа Материјал:
Стакло
Пиксели:
960*576
Хоризонтална Резолуција:
520 ТВ линии
Видео Формат:
ПАЛ само
сензор на слика:
PC3089
ОДГОВАРА ЗА:
Одговара за сите екран со AV видео порта
Компатибилен Возило 1:
Субару BRZ 2013 Пустош
Компатибилен Возило 2:
Toyota GT FT 86 GT86 FT86 2015
Производи во категоријата