.

.

ЕДИНИЦА UT603 Модерна Отпор Inductance Capacitance Метри Тестери LCR Метар Кондензатори Ohmmeter w hFE Тест

ЕДИНИЦА UT603 Модерна Отпор Inductance Capacitance Метри Тестери LCR Метар Кондензатори Ohmmeter w hFE Тест

DEN 1959.00
DEN 3264.96

Од стоката
Во магацинот


ЕДИНИЦА UT603 Модерна Отпор Inductance Capacitance Метри Тестери LCR Метар Кондензатори Ohmmeter w h FE Тест
Информации ве молиме : батеријата не вклучуваат!
Ако има некои проблеми во врска со нашите производи, ние поддржува размена, враќање или надоместок, но ве молиме контактирајте со нас и да се обезбеди јасно видео. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние не ќе ја прашање ќе враќање на парите или замена. Нема исклучоци! Превозот цена е зависи од должност.

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
UT603
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ЕДИНИЦА
Inductance:
20mH~20Ч
Отпорот:
200~20М
Место на Потекло:
CN
Производи во категоријата