.

.

50PCS/МНОГУ STP10N60M2 SSP5N70 IRF3710Z STPS41H100CT TO220 ДА-220

50PCS/МНОГУ STP10N60M2 SSP5N70 IRF3710Z STPS41H100CT TO220 ДА-220

DEN 958.00
DEN 1008.00

Од стоката
Во магацинот

2, Ако објектот е неисправен на денот на приемот, тој е должен во рок од седум дена од денот на приемот на нови размена (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети кога состојба во државата повторно да се продава). Пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да го реши проблемот. Злоупотреба или неправилна инсталација на делумните резултати во 5, нашата гаранција не се применува на кој било производ што физички оштетувања или нормални работни услови на Обединетите Нации. Овие трошоци ќе бидат обезбедени од страна на купувачот. Увозни давачки или такси 1, Увозните давачки, даноци и други трошоци настанати во вашата страна не се вклучени во цената на стоките. 5, можете да ги пратите на локацијата на веб-страницата на производот, откако тие се испраќаат надвор.- Ве молиме потврдете го детални информации за достава на фактурата.- Ние нудиме бесплатна поправка служба во рок од една година од датумот на купување. На пример, како цена, ние треба да се напише на товарен лист, фактура, или како да се опишуваат стоките, и така натаму. Испорака 1 ние можеме да брод на производите од целиот свет. Бидете сигурни дека вашата исплата сметка за достапноста на објектот пред да конкурираат.Гаранција 1 година гаранција. Наведете ја вашата земја? Царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да го купат. 4, враќање на предмети добиеме, ќе испрати назад како е можно овие промени е можно. 3, објектот ќе биде транспортирана 3 дена по уплата. Сите плаќања мора да се плати во рок од 7 дена по приемот на стоката.- Ве молиме бидете сигурни дека ќе се понуди за проектот кога вашиот испорака, адреса и контакт телефонски број е точен.

Таа е поголема од информацијата

боја:
STP10N60M2 TO220, SSP5N70 TO220, IRF3710Z TO220, STPS41H100CT TO220
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Компатибилен:
Конзола За Игри
Производи во категоријата