.

.

Јули Шума Бесплатен Превозот Нов Висок Квалитет На Ласерски Pentacle Алуминиум Балон Деца Играчки Партија Роденден Декоративни Балон

Јули Шума Бесплатен Превозот Нов Висок Квалитет На Ласерски Pentacle Алуминиум Балон Деца Играчки Партија Роденден

DEN 31.00
DEN 55.68

Од стоката
Во магацинот


Answer : ___________________________ Note : Русија
Ве молиме да купите целосната име
Големина : 18 инчи

Таа е поголема од информацијата

боја:
Злато, Сребро, Сина, Виолетова, Розова
Ballon Големина:
18inch
Обликот Стил:
овална
Повод:
Број на Компјутери:
1pc
is_customized:
Yes
Материјал:
Алуминиумска Фолија
Бренд Име:
Јули Шума
Класификација:
Ballon
Производи во категоријата