.

.

LoRa SX1278 433M сса 10 километри Безжична се Шири Спектар Пренос Модул Ра-02 DIY за Полнење за Паметни Дома Метар Читање

LoRa SX1278 433M сса 10 километри Безжична се Шири Спектар Пренос Модул Ра-02 DIY за Полнење за Паметни Дома

DEN 196.80

Од стоката
Во магацинот


Lo Ra SX1278 433 M сса 10 километри Безжична се Шири Спектар Пренос Модул Ра-02 DIY за Полнење за Паметни Дома Метар Читање
Карактеристики
Lo Ra ™ Шири Спектар модулација технологија
Постојана RF моќ излез на + 20d Bm-100m W промена на напон
Висока чувствителност : надолу за да -148d Bm
Half-duplex SPI комуникација
Програмабилни малку стапки до 300kbps
Поддржува FSK, GFSK, MSK, GMSK, Lo Ra ™ и OOK модулација режими
127d B RSSI динамички опсег
Автоматско RF сигнал откривање, CAD режим и многу голема брзина AFC
Пакет мотор со конвенцијата на правата на детето до 256 бајти
Мала меморија двоен ред на печат-дупка печ пакет
Заштитените домување
Пролет Антена

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
SZYTF
Состојба:
Нови
Тип:
безжичен модул
Производи во категоријата