.

.

1 Компјутер Pinksee Сребрена Боја Вода Капка Кристал Прстени Отворање Прилагодливи Жените Свадба Накит Партија Подароци

1 Компјутер Pinksee Сребрена Боја Вода Капка Кристал Прстени Отворање Прилагодливи Жените Свадба Накит Партија

DEN 92.00
DEN 113.76

Од стоката
Во магацинот

Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди добар купување искуство и нула ризик купување;
2. Ако јас цел тоа, кога ќе брод мојата нарачка?
Ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 48 часа (време на работниот ден).Ние брод на светот.
За Плаќање
1. Купувачот треба да ни даде слики за дефекти, ние ќе ги провери тоа и решавање на проблемите.
Тоа е високо ценет што ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди и ние ќе се врати.20%
6%
Целосна Наплата
Канада
Пристигнуваат го оценувате
0%
0. Колку за наплата/замена ?
а.
Ве молиме овозможи мало прирачник за мерење на отстапување за податоци.
и ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС за вредност над $200 и тоа трае околу 5-13 дена да пристигнат.Ние брод предмети во рок од 3 дена по приемот на системот за исплата потврда;
3. За голема цел ќе бидат понудени за екстра попуст од се да ни се јавите.

Таа е поголема од информацијата

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Бренд Име:
Pinksee
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Капка Вода
Поставување Тип:
Тензија Планината
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Објектот:
Прстени
боја:
сребрена боја
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Одмор
Пол:
Жени,Девојки
Тип:
Жените мода накит
Нови:
накит додатоци
дизајн:
Водена Капка Кристал Прстени
Копчиња:
Bague Anneau Femme
клучен збор :
aneis гроздобер
Производи во категоријата