.

.

23KN 110cm Отворено Кампување Качување Местење на Прашка Јаже Webbing Рака Опрема Mountaineering Рок за Маратон Додатоци

23KN 110cm Отворено Кампување Качување Местење на Прашка Јаже Webbing Рака Опрема Mountaineering Рок за Маратон

DEN 423.00
DEN 595.68

Од стоката
Во магацинот


Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас на прво пред да остави негативни повратни информации.Време На Испорака :
6.Повеќето земји ние нудиме Бесплатен Превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , само очекуваме далечински сајтови.
Опис : Материјал : најлон Должина : Околу 110cm / 43.Двојно провери и потврди вашата нарачка адреса натпревар превозот адреса, ние само брод цел адреса.
ПО ПРОДАЖБА НА УСЛУГИ
ПОВРАТНИ информации
За вашето задоволство и позитивни коментари ќе бидат многу важни за нас. Ние и ветуваме ние ќе им помогне додека пратката пристигнува за вас!
Плаќање
Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Ние ќе брод вашата нарачка навремено по плаќање на проверка.3 инчен Ширина : Прибл. Ние ќе го организира превозот ASSP.И ние исто така ќе ви понуди 5 ѕвезди повратни информации.

Таа е поголема од информацијата

Тип:
Ѕидот Опрема
Бренд Име:
MagiDeal
Тензија сила:
23KN
Материјал:
Најлон
боја:
Црвена
Должина:
Approx 110cm / 43.3 inch
Ширина:
Approx. 16mm
Производи во категоријата