.

.

100PCS Бела Црвена Сина, Портокалова Розова Црна Пластика Стрелаштво Лов Стрелка Nock И Инсерти За ИДЕНТИФИКАЦИЈА 6.2 MM Јаглерод Стрелка Вратило AR-M-4

100PCS Бела Црвена Сина, Портокалова Розова Црна Пластика Стрелаштво Лов Стрелка Nock И Инсерти За ИДЕНТИФИКАЦИЈА

DEN 796.00
DEN 959.52

Од стоката
Во магацинот


100 PCS Бела Црвена Сина, Портокалова Розова Црна Пластика Стрелаштво Лов
Стрелка Nock И Инсерти За ИДЕНТИФИКАЦИЈА 6.2 MM Јаглерод Стрелките на Окно
Материјал : Пластика
Боја : Зелена Бела Црвена Сина, Портокалова Розова Транспарентен Црна
За : ID 6.2 MM Стрелките на Окно
Количина : 100pcs

Таа е поголема од информацијата

Употреба:
Други
Пердув Материјал:
Други
Вратило Материјал:
јаглерод
Број На Модел На:
AR-M-4
Бренд Име:
ONTFIHS
Тип:
Стрелката
Точка Материјал:
Не вклучуваат
За:
ID 6.2 MM Јаглерод Стрелките на Окно
боја:
Зелена Бела Црвена Сина, Портокалова Розова Транспарентен Црна
Количина:
100pcs
Материјал:
Пластични
Тип:
Точка На Вметнување
Производи во категоријата