.

.

Мозаик Модерни ПВЦ Позадина Ролни За Спални соби Ѕидови Бања Водоотпорен Ѕид Хартија Mural Хартија Дома Декор Кујна Wallcoverings

Мозаик Модерни ПВЦ Позадина Ролни За Спални соби Ѕидови Бања Водоотпорен Ѕид Хартија Mural Хартија Дома Декор

DEN 1339.20

Од стоката
Во магацинот


ПОВРАТНИ информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. 4, На клиенти од Бразил би сакал да брод од експрес, ве Молиме да обезбеди ме вашиот CPF или CNPJ Бр. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ :
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. : WP-020 Материјал : ПВЦ Позадина Производ Големина : 0. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. под ред, ви благодарам! Топло Совети : Ако не сте сигурни колку ролни треба да се купи, ве молиме да ни кажете висина и ширина на ѕид, ние може да се препорача за вас.00 /метар Мозаик Модерни ПВЦ Позадина Ролни За Спални соби Ѕидови Бања Водоотпорен Ѕид Хартија Mural Хартија Дома Декор Кујна Wallcoverings Ставка Опис : Предмет Бр.3 Метар Квадратен/Број/Тркалаат Стил : Модерен стил Употреба : Дневна соба / Постелнина соба / Студија соба/ Детска соба / ТВ позадина Функција : -Трајни,Soundproof ! -Анти-статички ,Влага-доказ ! -Природни и Ecofriendly ! Ве молиме Имајте во предвид : 1, Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата. 3, не Постои било лепак или испуштање во прав на задната страна на Позадина, Тоа не е само-лепило позадина.53 m (W) * 10 m (L)=5. 2, Купи доволно ролни во време за да бидете сигурни дека тие доаѓаат од иста серија за да се избегне боја разлика. Ве молиме да се подготви лепак или испуштање во прав во пресрет на објавување на позадината. Ви благодариме!
1.Политика на враќање детали :
Купувачите можат да добијат делумна наплата, и да ги item(s) ако тие не се како што е опишано, или се поседува секој квалитет на прашања од страна на преговарање директно со продавачот
2.

Таа е поголема од информацијата

Димензии:
53cmx10m
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Број На Модел На:
WP-020
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,3D,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Површински Третман:
Exfoliator
Позадини:
ѕидот хартија
Ѕидот Налепници:
Мурали
3D позадини:
дома devoration
Производи во категоријата