.

.

BoYuTe (100 Парчиња/Многу) 18*8ММ Антички Сребро Бронза Позлатен Цинк Легура Дланка Буда Шарм Diy Накит Одлуки Додатоци

BoYuTe (100 Парчиња/Многу) 18*8ММ Антички Сребро Бронза Позлатен Цинк Легура Дланка Буда Шарм Diy Накит Одлуки

DEN 456.00
DEN 507.36

Од стоката
Во магацинот


Точка ИМЕ : Bo Yu Te (100 Парчиња/Многу) 18*8ММ Антички Сребро Бронза Позлатен Цинк Легура Дланка Буда Шарм Diy Накит Одлуки Додатоци БРЕНД : BOYUTE Накит Материјал : Цинк Легура на Квалитетот : Олово и Никел Слободни

Таа е поголема од информацијата

Метална боја:
Античкиот Бронза Позлатен, Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BOYUTE
Број На Модел На:
18*8мм
Шарм Тип:
Религиски
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Објектот:
Дланка буда шарм
Големина на Шарм :
18*8мм
боја:
Античкиот сребро бронза позлатен
Се продава начин:
100 парчиња по многу
квалитет:
За олово и никел слободни
Пакет:
Меур торба за заштита
превозот:
За време на Кина пост
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Услуга:
Прифати dropshipping
Производи во категоријата