.

.

UWIN 30 Mens Хип Хоп Ѓердан Iced Од 6mm Златото не ' Рѓосувачки Челик за надворешни работи франко Кубанската Кутија Синџир Линк Ѓердан Кристал Затворач

UWIN 30 Mens Хип Хоп Ѓердан Iced Од 6mm Златото не ' Рѓосувачки Челик за надворешни работи франко Кубанската

DEN 1316.00
DEN 1624.80

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Хип/Рок
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
UWIN
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Pendant Големина:
24inch
Број На Модел На:
np28
Функција:
накит
Материјал:
Легура/Злато позлатен
Стил:
Мажите хип хоп ѓердан
боја:
Злато Сребро.
Име:
кубанската синџир ѓердан
Пол:
Мажи Жени Ѓердан
Производи во категоријата