.

.

Замена Аудио Контрола Зборува Кабел Жица Кабелот за Удира Самостојна HD Студио Про Mixr

Замена Аудио Контрола Зборува Кабел Жица Кабелот за Удира Самостојна HD Студио Про Mixr

DEN 118.00
DEN 138.72

Од стоката
Во магацинот


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Опис 1. Сосема нов и висок квалитет. 2. Тоа е стерео аудио тип на кабелот кој може да ви даде висок квалитет на звукот на музиката. 3. Тоа може да биде добра замена на вашиот оштетен слушалки кабел и може да се примени на било кој уред кој има 3.5 милиметарски џек. 4. Позлатени конектори обезбедуваат супериорен заштита од корозија. 5. Можете да се обратат до /одредување на волумен, одговор/закачам на телефонот, пушти/запре музиката, и промена на песни со микрофон копче ако вашиот уред е i Phone/i Pod/i Pad. Но контроли за јачина на звук работи само со производи на Apple освен за HTC, Sumsung и други Андроид мобилен телефон. Спецификација : Џек големина : 3.5 mm до 3.5 мм Боја : црвена Компатибилен со : Ѕверови Про Ѕверови Detox Студио Самостојна Самостојна HD Mixr Било какви слушалки со 3,5 mm приклучок Количина : 1 Pc(Не вклучуваат слушалки) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x L Џек Аудио Кабел

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
OOTDTY
Функција:
За Мобилен Телефон,За iPod
Чувствителност:
123dB
Конектори:
3.5 mm
Безжичен:
No
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Активен Бучава Отказ:
Yes
Vocalism Принцип:
Балансирана Арматура
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Безжична Тип:
Никој
Водоотпорен:
No
Број На Модел На:
23456aP
комуникација:
Жичен
Со Микрофон:
No
Линија Должина:
1.0 M
Поддршка Apt-x:
Yes
Контрола На Копчето:
Yes
Отпорот:
Стил:
уво кука
Зачестеност Одговор Опсег:
8-22000Hz
Поддршка СТАН:
Yes
Приклучок Тип:
Линија Тип
Функција:
Поддржува музика, Преносни
Времето на пазарот:
2017
Производи во категоријата