.

.

2017 Mens Вистински Кожен Паричник Краток Монета Европски И Американски Стил Кравја Кожа Патент Чанта Држачот На Модата J50

2017 Mens Вистински Кожен Паричник Краток Монета Европски И Американски Стил Кравја Кожа Патент Чанта Држачот

DEN 1422.00
DEN 2788.80

Од стоката
Во магацинот


[xlmodel]-[custom]-[8888]
Опис :
Код на предметот : Q07803
Бренд : teemzone
Материјал : вистинска кожа
Големина : 10.5 см*13.5 cm*2cm(4.1"*5.3"*0.78")
5 картичка слотови,1 слика носителот,2 сметка носителот,1 монета џеб,1 главен џеб,1 патент џеб
Нов стил, солидна Златната Змија шема, точно на живот, мазна висок квалитет на патент ,тоа се прави на главата слој cowhide, добра текстура,ќе се чувствувате мека , за паричник е многу личност & мода.
[xlmodel]-[фото]-[0000]

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Паричникот
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Фото Носител На Патент Poucht,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб,Монета Џеб,За Држачот,Имајте На Ум Оддел
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Паричникот Должина:
Краток
Објектот Ширина:
2
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Пол:
Мажи
Стил:
Гроздобер
Декорација:
Цртан Филм Печатење
Бренд Име:
teemzone
Објектот Должина:
10.5cm
Објектот Тежина:
0.25
Паричници:
Стандард Паричници
Материјал Состав:
Кравја Кожа
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Број На Модел На:
Q07803
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Објектот Висина:
13.5cm
Стил:
Европски и Американски Стил
Производи во категоријата