.

.

4PCS Нов Бренд Camshaft Позиција Сензор 058905161B За Audi A4 TT ФОЛКСВАГЕН Голф Passat

4PCS Нов Бренд Camshaft Позиција Сензор 058905161B За Audi A4 TT ФОЛКСВАГЕН Голф Passat

DEN 2582.00
DEN 3443.04

Од стоката
Во магацинот

2 L V8
Audi S8 2001-2003 4. Исто така и ние ќе се обидеме да го реши тоа како најголема можна мера.
●Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број , се врати причина , и вашиот Aliexpress ID .
●Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.7 L V6
Audi A6 Quattro 1998-2001 За 2,8 L V6
Audi A6 Quattro 2000-2004 4.8 L l4
Audi TT Quattro 2000-2003 1. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Замени нема да бидат испратени додека барањето е одобрено.8 L l4
Фолксваген Буба 1999-2005 1.8 L l4
Фолксваген Голф 2000-2006 1.
Повратни информации
Ние во голема мера го цениме вашата Пет Ѕвезди Postive Повратни информации .8 L l4,за 2,8 L V6
Фолксваген Phaeton 2004-2006 4.
Со нетрпение очекувам да услуга со добри производи и услуги.2 L V8
Audi Allroad Quattro 2001-2005 2.2 L V8
Audi S4 2000-2002 2.8 L l4
Audi A4 Quattro 1998-2001 За 2,8 L V6
Audi A6 1998-2001 За 2,8 L V6
Audi A6 Quattro 2000-2004 2.2 L V8
Audi A8 1997-1999 3.
Ако не сте добиле на вашиот предмет, во рок од 40 работни денови од ние испрати, ве молиме контактирајте со нас на прво место.
Опис
● Име на производ : Вратило Позиција Сензор
● Дел Бр.
За некои земји,на пример : Русија, Аргентина и Greece Denmark,Финска, Израел и Бразил, Нов Зеланд. Ве молиме Не остави негативен или неутрален повратни информации без каков било контакт.
Превозот и испорака
●Обично, ние ќе биде превозот и испратите следење на број во рок од 24 часа по вашата заврши цел плаќање.
Нормално,ние може да се обиде мојата најдобро да ви помогне да се одбележи пониска вредност на пакетот,ако тоа не работа, ве молиме запомнете дека тоа не е на продавачот одговорност.
●Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 19 дена по аукција крајот.8 L l4
"Фолксваген" Passat 1998-2005 1.8 L l4
Audi A4 1997-2000 За 2,8 L V6
Audi A4 Quattro 1997-2005 1.7 L V6
Audi RS6 2003-2004 4.
Политика На Враќање
●Штети или загуби за време на превозот ќе се постапува од страна на штета/заборавена барања од соодветниот оператор.

Таа е поголема од информацијата

Тип:
Холцер
Осветленост Дел Број:
0232101024,058 905 161 Б,ELT2281
линеарна:
1
Чувствителност:
1
Резолуција:
1
Hysteresis:
1
Повторливост:
058905161B
Бренд Име:
СОРГО
Производителот Дел Број:
058905161B
Мерен Опсег:
1
Сместување:
Вратило
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Материјал:
Стандард
Автомобил Производител:
Audi
Производителот Дел Број:
Осветленост Дел Број:
0232101024,058 905 161 Б,ELT2281
Производи во категоријата