.

.

Вечен свадба Жените Подарок збор 925 Sterling silver вистински Барок нараквица, нови природните слатководни Lumiled, посебен облик на бисер б

Вечен свадба Жените Подарок збор 925 Sterling silver вистински Барок нараквица, нови природните слатководни

DEN 3412.00
DEN 6562.08

Од стоката
Во магацинот

shipping Postal услуга во Кина се Стекнат за 12-25 дена,EMS за Постигнување на 7-14 дена,DHL за Постигнување на 4-10 дена,трговија на големо продажба промоција cheap Policies All предмети се квалификува за нашата 30 ден задоволство гаранција освен ако не е наведено поинаку во производот листата. Сите предмети се гарантира да се во нова работна состојба на приемот на купување. Ако има било какви проблеми или ако не сте 100% задоволни со објектот, ве молиме контактирајте со нас веднаш, па ние може да понуди замена или рефундирање на објектот.ЗАБЕЛЕШКА : Сите предмети се врати треба да биде во оригинално пакување со сите додатоци, документацијата, како и содржината оригинално испратен со објектот. Штети настанати од страна на купувачот нема да бидат опфатени во рамките на оваа политика.
Атрибути : (овој производ следува имотот како што следува) производот број : SL161211 бисер Име : Lumiled бисер бисер големина на : 11-12mm бисер облик : посебен облик на бисер боја : мешана боја бисер површина : нерегуларни

Таа е поголема од информацијата

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Нови
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Текстурата на материјалот:
мајка на бисер
Боја Класификација:
стандардно
Цена опсег:
101-200 јуани
Производи во категоријата