.

.

500ets/многу микс боја на стакло шишенцето pendant со чипка фах стакло кои сакаат шише ѓердан стакло покрие купола тегли diy накит додаток

500ets/многу микс боја на стакло шишенцето pendant со чипка фах стакло кои сакаат шише ѓердан стакло покрие

DEN 8983.00
DEN 9456.00

Од стоката
Во магацинот


метал : стакло
DIY треба лепак
големина на топка : 25мм*15mm
500ets/многу.
превозот :
Сите наши објект пратката е преку ВОЗДУХ MAIL,или EMS ,UPS или DHL.
100% Задоволството на :
Пред или откако ќе конкурираат мојот продажба на објект ,ако имате било какви прашања,ние да се потрудиме да ви помогне во 24 бизнис часа,откако ќе добијат купување предмети,ако не се задоволни со мојот производ ,вие ќе ги доби сите наплата, освен такси превозот.
политика на враќање :
Ако објектот не е компатибилен или оштетен,ве молиме вратете го во рок од 7 дена.
Услови на Испорака :
Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.
но, ќе ги сноси трошоците за враќање, освен ако објектот е спорно. diy со себе
ние сме продавница веб-страница :
други стил на еден сакате .кога ние брод од страна на ВОЗДУХ ПОШТА,Ако не можете да добиете пост по истекот на 30 дена од денот ние испратени до вас, ве молиме контактирајте не директно .
начинот на испорака ќе варираат во однос на количеството цел.
ние, исто така, направи oem цел,ние сме goldkey член на alibaba. Кога ќе се стави на предмети во количка и на исходот, може да оди напред со метод на плаќање prefered. ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате . juststyle или мешани ве молиме оставете порака кога ќе цел
За пример
answer : ___________________________ note :
боите се прикаже на сликата може да биде малку различен од вистинскиот објект, бидејќи на светлината ,ако не можете да ја прифати оваа разлика,ве молиме двоумете се да го нарачате.
вклучува : со Кредитна картичка, T/T,жица трансфери, Western Union . Ако ви се
задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Оваа точка не се вклучуваат чевли.
плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам ,Заради безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
SexeMara
Обликотшема:
Круг
Пол:
љубителите'
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
25мм*15mm
Материјал:
Стакло
Производи во категоријата