.

.

Рачно насликани брод Платно Маслото Ѕид Слики за Дневна соба ѕид оркестарот уметност платно сликарска палета нож брод 43

Рачно насликани брод Платно Маслото Ѕид Слики за Дневна соба ѕид оркестарот уметност платно сликарска палета

DEN 2352.00

Од стоката
Во магацинот


Производ Детали : Големина :
(ние ја поддржуваме било која големина сакате,ако треба customed големина,ве молиме контактирајте со мене) Структура : Не, платно само Медиум : маслени бои или акрилик(пропилен) Пакување : Галерија заврши пакување, покриени со пластична слоеви, валани со меур кеси и го стави во када
Производот Се Покаже :
Sea Scape маслото Репродукција :
:

Таа е поголема од информацијата

Големина (Инчен):
20x20, 24x24, 30x30, 32x32, 40x40, othersizecontactus
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Медиум:
Масло
Обликот:
Плоштад
Стил:
Апстракт
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Предмети:
Пејзаж
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Производи во категоријата