.

.

Промоција 4pcs Силикони Копче Заштитник Палецот Костец Џојстик Капи за Xbox Еден за Xbox 360 за Sony PS4 за PS3

Промоција 4pcs Силикони Копче Заштитник Палецот Костец Џојстик Капи за Xbox Еден за Xbox 360 за Sony PS4 за

DEN 49.00
DEN 65.28

Од стоката
Во магацинот

Бесплатен превозот е секогаш малку бавно, и не може да се следи, па ви препорачуваме да се обрне на registerted воздух пошта која може да се следи, како што се Кина пост воздух mail, Aliexpress стандард превозот, e Packet , Сингапур пост Ако ви треба брза испорака, ве молиме изберете Aliexpress премиум превозот, DHL,UPS-от,ТНТ,FEDEX,EMS и сл. Ви посакам сите најдобрите. Обезбеди добри производи со трговија на големо цена. се надевам дека ќе може да ве запознаеме со нашата продавница до вашите пријатели. Никакви негативни или спор ќе му наштети на двете страни, и нема да дозволиме проблем навистина да се реши. Повратна информација за Вашето задоволство е наша конечна цел. Ако имате било какви прашања , ве молиме слободно контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Ве молиме следете нас на aliexpress, ние обично испраќате нови производи во продавницата.Промоција 4pcs/многу Силикони Копче Заштитник Палецот Костец Џојстик Капи за Xbox Еден за Xbox 360 за Sony PS4 за PS3 на Големо Опис Сосема нов и висок квалитет со Силиконска Материјал Животната средина издржливост се Чувствуваат удобно, олеснување на замор Компатибилен за Xbox Еден за Xbox 360 за PS4 за PS3 Игра Контролер Универзална Боја : Зелена, Сина, Црвена, Бела, Црна Имајте на ум : Вие исто така може да остави порака за боја треба кога ќе го поставите цел. Пакет се Вклучени : 4 парчиња Силиконски Капи (Контролер не е вклучена) answer : ___________________________ Note : Ние не нудиме продажба на мало пакување,но ние ќе се пакувам и пред да се испраќаат надвор. Превозот Однос На сопствени даноци не се вклучени. Драги Пријатели, Добар ден! Добредојдовте на нашата Продавница на aliexpress. Понекогаш поштенски е малку одложи за испорака на пратката, ако не ја добиете вашата цел пред заштита времето е завршена, Можете да побарате од нас да се прошири на времето.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
Jninsens
Број На Модел На:
JX00190-4Pcs
Компатибилен Марка/Модел:
SONY
SONY Модел:
PlayStation4,PlayStation3,PlayStation2
is_customized:
OEM
Објектот:
за Xbox Еден / за Xbox 360 / за Sony PS4 / за PS3
SONY Модел:
PlayStation3, PlayStation4
Производи во категоријата