.

.

прст PTT-апарат vx-6R-апарат vx-7R мотоцикл шлем воки токи двонасочна радио слушалки

прст PTT-апарат vx-6R-апарат vx-7R мотоцикл шлем воки токи двонасочна радио слушалки

DEN 1440.00

Од стоката
Во магацинот


КАРАКТЕРИСТИКИ
Шлемот слушалки нудат пониски трошоци алтернатива, додека задржување на способноста да се работи на различни спогодба системи. Како политичката Елита и Dual-Mode, користете монтажни пониски канапи за максимална компатибилност, но слушалки е понудена во една верзија со флексибилни бум мајк да работат во повеќето Отворени Лицето, Полно Лице, и Флип-Пред шлемови
Прст тешки PTT добро се чувствуваат, t alk и слуша без да го држите радио Висок квалитет на бучава поништување на микрофон за одлична преносливи аудио Двојна јазик за зголемување на звукот и јасност, се вклопуваат во уво и на сите слушалки.
Направени на добри и квалитетни трајни кабел, отпор да се повлече
Се работи за целосна се соочуваат со шлем дизајн конектор тип за Yeasu Vertex-апарат vx-6 E, - апарат vx-6 R, - апарат vx-7 E, - апарат vx-7 R, - апарат vx-120, - апарат vx-127, - апарат vx-170, - апарат vx-177
1. ПАКЕТ
Речиси на нашите производи се користат природен пакет.
2. LEADTIME
3 дена по уплатата примени.
3. ПРЕВОЗОТ МЕТОД
Побрз економски КИНА пост прво за бесплатен превозот.
Комерцијални изразат како што курирската служба DHL, EMS, Fed Ex, итн. како ваш избор.
4.ПЛАЌАЊЕ
Прифаќаме само Зачувам на Aliexpress.
Нашите цени НЕ вклучуваат никаква царина или данок.
Ве молиме да бидат одговорни за сопствени данок, ако вашиот локален обичај наплаќаат некои сопствени данок.
5. Се ВРАТИ и ГАРАНЦИЈА
100% КК проверка пред пратката.
Прифати размена во рок од 7 работни дена откако сте ја добиле.
Антени и други додатоци 6 месеци гаранција, рипитерите 1 година.
Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати. нашата услуга representitive ќе ви помогне.
Купувачи се одговорни за враќање такси превозот на гаранција предмети и да се врати ставки со соодветен пакет.

Таа е поголема од информацијата

Максимален Домет:
Димензии:
3.5
Тип:
Додатоци
Материјал:
Пластични
Фреквентен Опсег:
NO
Воки Токи Тип:
Преносни
Складирање Канал:
NO
Разговор Опсег:
NO
Бренд Име:
LINATCHO
Број На Модел На:
MHET-F16
Is_Display:
No
is_customized:
Yes
Производи во категоријата