.

.

7pieces 16mm топката Diffuser Парфем Refillable рачно изработени Етерично Масло Ароматерапијата стакло топката Шише накит од стакло pendant

7pieces 16mm топката Diffuser Парфем Refillable рачно изработени Етерично Масло Ароматерапијата стакло топката

DEN 571.00
DEN 696.00

Од стоката
Во магацинот

Нашата продавница веб-страница :
Материјал : Стакло шише
Белешки : нема нафта во шише ,тоа е празна шише
Големина на стаклена топка : 16mm
Еден парчиња значи една стаклена топка Со посебни шприцеви како подарок
Со користење, на пример :

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Број На Модел На:
16mm топката Етерично Масло Шише Pendant
Бренд Име:
ZENRA
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Круг
Материјал:
Стакло
Производи во категоријата