.

.

Бесплатен превозот 50PCS 1K меморија FM1108 чип пластични хривнија жолта боја водоотпорен rfid wristband

Бесплатен превозот 50PCS 1K меморија FM1108 чип пластични хривнија жолта боја водоотпорен rfid wristband

DEN 3648.00
DEN 3839.52

Од стоката
Во магацинот


Бесплатен превозот 50 PCS 1 K меморија FM1108 чип пластични хривнија жолта боја водоотпорен rfid wristband
Карактеристики :
• Главни Чип : FM1108
• Мали, трајни, не исчезнат
• Водоотпорен, shockproof, анти-корозија
• Може да бидат обесени на channeling keychain за лесно носење
• Капацитет на складирање : 8 Kbit, 16 партиции, секоја партиција со 2 grounp лозинки;
• Големина : Прибл. 65mm дијаметар
• Оперативен Фреквенција : 13.56 MHz;
• Комуникација брзина : 106 K Boud;
• Читање и пишување растојание : 2.5 ~ 10cm;
• Читање и пишување време : 1 ~ 2ms;
• Оперативен Температура : -20 ~ 85 ;
• Издржливост : > 100 000 пати;
• Боја : жолта
Типични апликации :
enterprise / кампусот картичка, автобус чуваат вредност картичка, изразат начин такси, паркинг, област на управување,присуство системи, патрола систем, enterprise системи за контрола на пристап системи, радио фрекфентна идентификација поле и така натаму.
Пакет Листата :
100% Сосема Нов
10x RFID smart ознака силикони wristband FM1108 rfid таг 13.56 Hz
Ние навистина го цениме вашиот бизнис и ќе работат напорно за да заработите вашата позитивни повратни информации & вашиот повтори бизнис, но ние не сме совршени, ако се направи некоја грешка или имате не беа задоволни со вашата нарачка, ние ќе направиме максимални напори да се реши проблемот и ние ќе бидеме благодарни ако може да ни даде можност да се поправи тоа.
Компанијата Информации
Нашите Услуги

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
rfid wristband
Бренд Име:
RZX
категорија:
rfid wristband
Материјал:
силикон
боја:
Жолта
Големина:
diameter 65mm
чип:
FM1108 чип
Тежина:
16g/PCS
Сертификат:
ISO9001;2008
Фреквенција:
13.56 MHz
Пакет:
100pcs/торба 10bags/1box
MOQ:
50pcs
Производи во категоријата