.

.

CQMB40-10 CDQMB40-10 CQM серија 40mm понесе 10мм удар компактен водич род цилиндар двојно дејство на една прачка пневматски цилиндри

CQMB40-10 CDQMB40-10 CQM серија 40mm понесе 10мм удар компактен водич род цилиндар двојно дејство на една прачка

DEN 945.60

Од стоката
Во магацинот


CQMB40-10 CDQMB40-10 CQM серија 40mm понесе 10мм удар компактен водич род цилиндар двојно дејство на една прачка пневматски цилиндри
Pls Ве Молиме Имајте Во Предвид :
-1.Сликата Е за вашиот Код.Ако ви треба помош,pls контактирајте со нас.
-2.Стоката треба 2-3 работни денови за да се произведе ако производот надвор акции.Ако се јави итна потреба од производот,pls контактирајте со нас.
-3.На следење на број ажурирање е се одложи затоа што треба 1-2 дена за трансфер во Кина (DHL,FEDEX,UPS-от,ТНТ, Итн.)
-4.Ако имате било какви прашања со производот откако ќе го примените стоки,pls дозволете ни да знаеме.
По-услугата ќе услугата ќе додека сте задоволни.
Компактен Воздух Цилиндар :
Воздухот Слајд Табела цилиндар :
Мини Воздух Цилиндар :
Тенка тип воздух цилиндар :
Ротари цилиндри :
Водич род цилиндри :
Gripper цилиндри :
Rodless цилиндри :

Таа е поголема од информацијата

боја:
CQMB40 10, CDQMB40 10
Тип:
Цилиндар
Бренд Име:
HOEN ПНЕВМАТСКИ
Број На Модел На:
CQMB40-10
создаден:
40mm
мозочен удар:
10мм
Модел:
CQMB40-10
акција:
Двонасочни,една прачка
Течност:
Воздух
Доказ Притисок:
1.5 MPa
Перница тип:
Гумена брана на двата краја
is_customized:
YES
Монтажа:
Преку-дупки
Производи во категоријата