.

.

Деца Бебе Девојки Bowknot Партија Sequin Шорцеви Деца Деца Bottoms Панталони Лето

Деца Бебе Девојки Bowknot Партија Sequin Шорцеви Деца Деца Bottoms Панталони Лето

DEN 145.00
DEN 181.92

Од стоката
Во магацинот


Врати се прифати, во рок од 14 дена по купувачот примање на стварта.
Здраво! Добредојдовте на нашата продавница! Квалитетот е на прво со најдобра услуга. Ви благодариме за вашето разбирање.
1 инч = 2. Ако ви треба изразат превозот услуга, ве молиме контактирајте со нас пред цел(Телефон мора да се for international express превозот, Ако треба изразат превозот услуга, ве Молиме имајте во вашиот Телефон кога на вашата исплата.
Испорака Метод :
Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост , Тоа ќе потрае 15-25 работни дена од пратката датум.
На 07-Јуни-17 во 03 : 36 : 19 EDT, продавачот додадени следните информации :
.Ако објектот е избега од преработка на поштенски,Купувачот има до 14 дена од денот на приемот за
размена на нова.
Пакет се вклучени : 1x Кратки Панталони
Големина На Табелата :
тука е 2-3% разлика според упатство за мерење. Овие трошоци се на купувачот одговорност.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Ние го прифаќаме само Pay Pal за плаќање. Ако не го добиете вашиот објект на време,
ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 точка 2 точка ниска НСД или да се отвори било која спорови за Paypal, и Ebay, ве молиме да ни даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби.100% money-back Загарантирани!
Сите производи ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето.Сите превозот обвиненија за вратени производи се да се плати од страна на купувачот,ве Молиме контактирајте со нас за враќање адреса
Ние остави позитивен фидбек за вас по добивањето на плаќање. Вашето мислење е многу важно за нас, позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД е високо ценет.

Таа е поголема од информацијата

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Шорцеви
Стил:
Моден
Затворање Тип:
Патент Летаат
Шаблон Тип:
Цврста
Половината Тип:
Средината
Бренд Име:
pudcoco
Пол:
Девојки
Одговара Тип:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Производи во категоријата