.

.

40Pcs У Облик Snap Метален Клип За Коса Екстензија перика weft 32-милиметри Русокоса браун #E207Y# Топла Продажба

40Pcs У Облик Snap Метален Клип За Коса Екстензија перика weft 32-милиметри Русокоса браун E207Y Топла Продажба

DEN 73.00
DEN 87.36

Од стоката
Во магацинот

Практично и корисно. добар помошник за коса/перика продолжување Метален клип со гума, силикони Боја : кафена Големина : 32mmx15mm(приближно) Количина : 40pcs
Пакет Се Вклучени : U Форма Snap Клип За Коса Екстензија X 40

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
Kemei
Материјал:
Метал
Големина:
32mmx15mm(approx)
Количина:
40pcs
Тип На Објект:
косата клип
Производи во категоријата