.

.

Бесплатен Превозот За Порше Panamera Предни Воздушни Пролет Торба Воздушна Суспензија Шок Кочење 97034305108 97034305208 97034305109

Бесплатен Превозот За Порше Panamera Предни Воздушни Пролет Торба Воздушна Суспензија Шок Кочење 97034305108

DEN 13841.00
DEN 15551.52

Од стоката
Во магацинот


Бесплатен Превозот За Порше Panamera Предни Воздушни Пролет Торба Воздушна Суспензија Шок Кочење 97034305108 97034305208 97034305109
Бројот на оригинални резервни делови : пред право 97034305208 97034305209 97034305210 пред лево 97034305108 97034305109 97034305110
Ние обезбедуваме 12-20 месеци гаранција за овој производ.Врвен квалитет со конкурентна цена
Пакување :
Neutal пакување и прифаќање на клиентот посебно пакување и побарувачката.
Плаќање :
Ние, исто така, ја прифати плаќање преку alipay
За Испорака :
1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни и коректни
2.Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака ,превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локалните клиенти или давачки. Ви благодариме за разбирањето.
3.Ние не сме одговорни за било какви проблеми предизвикани од превозот услуга како несреќа, одложувања или други прашања.
4.Со цел да се осигурате дека сте ја добиле вашите артикли со плаќање на ниски даноци, ние ќе го прогласам за сопствени фактура со пониска вредност, ова го правиме за заштеда на пари. Вредноста не значи дека вкупно ќе се плаќа или нешто друго .Било увозни давачки е на купувачот одговорност.
Повратни информации :
Вашето задоволство е наша цел,ако може да ни даде позитивни повратни информации,повратната информација е многу важна за нас.ве молиме оставете 4 или 5 ѕвезди на повратни информации,Ние ќе го цениме тоа.
Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Неутрален повратни информации или Негативни повратни информации,ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.Инаку ние не ќе обезбеди техничка поддршка, или други решенија.

Таа е поголема од информацијата

боја:
пред лево, пред право
Panamera-Година:
2010,2011,2012,2013,2014
Објектот Дијаметар:
19inch
Објектот Должина:
20cm
Порше Модел:
Panamera
Објектот Тежина:
28kg
Година:
2009-2015
Специјални Функции:
Автоматски прилагодете го вози висина
Материјал Тип:
гума+челик+алуминиумски
Тип:
Притисок Имајќи
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
за Порше Panamera
Објектот Ширина:
40cm
За Возило Брендови/Модел:
Порше
Објектот Висина:
84cm
Бренд Име:
airfuspesion
Производителот Дел Број:
Другиот Дел Број:
Positon:
пред лево и десно
ОЕМ ЛЕВО:
97034305108 97034305109 97034305110
оем право :
97034305208 97034305209 97034305210
Година:
2009-2015
Состојба :
Бренд Нови
Гаранција :
12-20 месеци
Производи во категоријата