.

.

Bykski N-TESLA-K80-X графичкиот процесор Вода за Ладење Блок за LeadTek NVIDIA Tesla K80M

Bykski N-TESLA-K80-X графичкиот процесор Вода за Ладење Блок за LeadTek NVIDIA Tesla K80M

DEN 5907.84

Од стоката
Во магацинот

Објектот е боја се прикажани на вашиот монитор и вистинската боја не може да биде иста, ве молиме да се разбере
За Превозот 1.Бидејќи изборот на Интернет шопинг, да се задржи добрата комуникација за решавање на прашања кои можат да се појават и, ако е можно, ве молиме секогаш да се провери Али пораката.
Претпазливост :
1.Поврзување фитинг прикажани на фотографиите не се вклучени.Ако масовно купување, ве молиме контактирајте ме, јас ќе го избере повеќе разумни и економичен превоз пат кон вас.Сликите се за повикување само, ние може само да гарантира перформанси и компатибилност на производите, фабрика може да се промени дизајн на производот во било кое време за подобрување на производот.Крајот Капа x 2
3. Горниот капак со користење на високо квалитетни ПОМ материјали или акрил да се обезбеди блок долг живот и издржливост. Дополнителни совети 1.4 MM микро канал за вбризгување на дизајнот, сите се наменети само за изведба! Директно ладење на графика core (GPU), меморија (RAM) копче за греење делови на графика, за да се обезбеди стабилност кога overclocking.Ако имате прашања или проблем во врска со производи или договор, ве молиме контактирајте со нас, ние се надеваме дека сите купувачот задоволство на нашите производи, Aliexpress не може да се откаже повратни информации, ако купувачот како лево лошо повратни информации без да комуницираат, немојте да ја купите во нашата продавница, ви Благодарам за вашата соработка 3.
Влезот и излезот може да ја менува својата насока слободно, лесно да се изгради СП и Crossfire систем.ПММА Врвот или Црна ПОМ Врвот, ПММА(Акрилна) е транспарентен, ПОМ е црна, ПОМ има подобри механички својства, погоден за сериозни корисници, сопствени изгради ПОМ модел бара 7-14 дена.Термички влошки.

Таа е поголема од информацијата

Сечилото Боја:
Акрилик Врвот Блок, Со RGB LED, Црна ПОМ Врвот Блок
Бренд Име:
bykski
Примена:
На Графички Картички
Линии:
Никој
Број На Модел На:
N-TESLA-K80-X
Тип:
вода за ладење
Heatsink Материјал:
Бакар
Производи во категоријата