.

.

Бидете Храбри Kiddo Винил Ѕид Налепници Отстранлив Ѕид Decal Оркестарот Бебе Детска Соба Позадина Достапни Во Различни Бои Mural SA936

Бидете Храбри Kiddo Винил Ѕид Налепници Отстранлив Ѕид Decal Оркестарот Бебе Детска Соба Позадина Достапни

DEN 383.00
DEN 510.24

Од стоката
Во магацинот

материјал : еколошки ПВЦ големина на :
42cm X 42cm
56cm X 56cm За Боја : Бои Може да Биде Малку Различни во Зависност Од Вашиот Монитор Амбиент.
Ако одберете прилагодено боја,расположливите да се избере бои како што е подолу ,pls оставете порака на вашиот налог или контактирајте со нас за бојата број ви се допадна.инаку ние ќе брод стандардната боја,ви благодариме

Таа е поголема од информацијата

боја:
H635 меки розова, бела, кафена, прилагодено боја
Големина:
42X42cm, 56X56cm
Бренд Име:
BLINGIRD
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Број На Модел На:
SA936
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил
Производи во категоријата