.

.

За Audi A4 RS4 Стил Хром Рамка предниот Браник Решетка Решетка 2013~2015

За Audi A4 RS4 Стил Хром Рамка предниот Браник Решетка Решетка 2013~2015

DEN 6978.00
DEN 7423.68

Од стоката
Во магацинот


Услови & враќање :
се гарантира 100% задоволството на нашите производи, и врвна услуги на клиентите.
За Audi A4 RS4 Стил Хром Рамка предниот Браник Решетка Решетка 2013~2015
1. Ве молиме имајте предвид дека превозот и ракувањето не се враќа. Било врати пакет без одобрение ќе се стави на чекање или да го одбие.
Подолу покажува проценка време на испорака за различни курир : -
- Fed Ex : 7 до 10 работни дена
- ПРЕГЛЕДИ : 7 до 10 работни дена
- ЕМС : 10-14 дена
- DHL : 10-14 дена
- Кина пост : 15-25 работни дена
Одложувањето е можно и зависи од вашиот локален обичај & поштенски услуги. Mateteri : ABS
2. Сите претпоставува дека е неисправен или погрешна предмети мора да добие одобрение пред returing. Ако објектот треба да се разменуваат, предмети мора да се врати во рок од 7 дена од денот на овластени за
размена. Објектот бидат вратени/разменуваат само ако предмети се наоѓаат избега или погрешно објект на
пристигнување.
Ве молиме имајте во предвид : Купувачот е одговорен за плаќање на било локалните Обичаи даноци . Пакетот вклучува : 1set Предниот Браник мрежа Решетка Решетка
Совети :
Ако треба да се купи други производи, ве Молиме да го користите "Додади во кошничка" копчето , па така, со плата од неколку делови, во комбинација превозот ќе ги зачувате вашите трошоци!
Ако треба да нарачате повеќе објектот, ве молиме не двоумете се да ги користат "Контакт Сега" копче или употреба Trademanager софтвер за нас контакт и ние ќе ви одговори што во прв пат штом стигнавме вашата порака, па ние ви нудиме превозот попуст на некои од производот
Превозот :
Ние, нормално, ќе испраќање вашата нарачка во рок од 2-10 работни дена зависи од акции ниво, како е можно цел е предаден, ќе листата на следење на број на вашата нарачка детали страна, доколку постои било каков проблем во врска со превозот, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Таа е поголема од информацијата

боја:
Хром амблем, црна амблем
Тип На Објект:
Дербито Скари
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Audi Модел:
A4
Објектот Ширина:
10inch
Објектот Тежина:
4.5kg
Модел Година:
2013~2015
Објектот Висина:
10inch
A4-Година:
2013,2015,2014
Објектот Должина:
10inch
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Специјални Функции:
За Audi A4 Авто автомобил скара
Бренд Име:
HastonSportsline
Име На Модел:
A4 RS4 решетката
Материјал Тип:
ABS
Состојба:
100% Сосема Нов
Земја/Регион на Производство:
Кина
Пакет:
Стандардна картон
квалитет:
Висок
Fitment:
Одлични
браник:
одговара за Audi A4
ПОВРШИНА:
Високо Полиран
Материјал Тип:
ABS предната решетка
Производи во категоријата