.

.

ZOKOL имајќи 5216 2RS 3216 2RZ (3056216) Axial Аголна Контакт Топката Имајќи 80*140*44.4 мм

ZOKOL имајќи 5216 2RS 3216 2RZ (3056216) Axial Аголна Контакт Топката Имајќи 80*140*44.4 мм

DEN 1489.00
DEN 1958.88

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
5216-2RS
Капацитет На Моторот:
5216-2RS
Бренд Име:
ZOKOL
Површина Грубост:
Ра 0.8
Премази:
Масло
Структура:
Axial Аголна Контакт Топката Имајќи
Материјал:
Гугл лого(GCr15)
Големина:
80*140*44.4mm
Производи во категоријата