.

.

2 ПАРЧИЊА Нов Бренд Camshaft Позиција Сензор 10456250 CPS Cam За 1996-2003 Chevy ГМ 2.2 L

2 ПАРЧИЊА Нов Бренд Camshaft Позиција Сензор 10456250 CPS Cam За 1996-2003 Chevy ГМ 2.2 L

DEN 1114.00
DEN 1485.12

Од стоката
Во магацинот

па ве молиме да бидете сигурни дека вашата цел адреса одговара на вашиот превозот адреса .2 L l4
GMC Sonoma 1996-2003 2. Овие трошоци се на купувачот одговорност.2 L l4
Oldsmobile Cutlass Ciera 1996 - 2.2 L l4
Chevrolet Corsica 1996 - 2.
●Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 19 дена по аукција крајот.
За некои земји,на пример : Русија, Аргентина и Greece Denmark,Финска, Израел и Бразил, Нов Зеланд. Custmer задоволство е нашата БР.
●Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број , се врати причина , и вашиот Aliexpress ID .Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување. Исто така и ние ќе се обидеме да го реши тоа како најголема можна мера.
Ако не сте добиле на вашиот предмет, во рок од 40 работни денови од ние испрати, ве молиме контактирајте со нас на прво место.2 L l4
Слика
Начин На Плаќање
●Ние го прифатат плаќање преку Paypal , Cresit Картичка , Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка .
Контактирајте со нас
●Ние сме искусни компанијата работи на E-commerce за години.
Царински даноци
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки , даноци и давачки , не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Нормално,ние може да се обиде мојата најдобро да ви помогне да се одбележи пониска вредност на пакетот,ако тоа не работа, ве молиме запомнете дека тоа не е на продавачот одговорност.
●Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ни e-mail прво ,и ние ќе ви одговори што ПОБРЗО.2 L l4
Chevrolet Cavalier 1996-2002 2.2 L l4
Isuzu Hombre 1996-2000 2.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас.2 L l4
Chevrolet Beretta 1996 - 2. зошто да не се најде пријателски начин да се реши проблемот.

Таа е поголема од информацијата

Тип:
Холцер
линеарна:
1
Чувствителност:
1
Производителот Дел Број:
10456250
Резолуција:
1
Hysteresis:
1
Повторливост:
10456250
Бренд Име:
СОРГО
Мерен Опсег:
1
Сместување:
Вратило
Осветленост Дел Број:
66175136 PC115 5S1235 SU1069 96005 CSS124
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Материјал:
Стандард
Автомобил Производител:
Chevrolet
Производителот Дел Број:
Осветленост Дел Број:
66175136 PC115 5S1235 SU1069 96005 CSS124
Производи во категоријата