.

.

Евтини ширина 2.3 см електрична изолација гума селотејп, жица завиткување лента. Еластична гума лента,водоотпорен .

Евтини ширина 2.3 см електрична изолација гума селотејп, жица завиткување лента. Еластична гума лента,водоотпорен

DEN 374.00
DEN 393.60

Од стоката
Во магацинот

(Уште еден начин : Кога ќе купуваат повеќе производи, ние автоматски да се конвертира да се брза испорака.
За боја, Бидејќи монитор, животната средина и светлина влијанија, боја и фотографии ќе бидат малку различни, вистинскиот објект како стандард, Фотографии за референца . 2, ако пакетот е секое пакување штета, ве молиме, контактирајте ја локалната курир за надомест на штета. Материјали : гума за употреба : Тоа се однесува на не повеќе од 80 температура, изолација, заштита и комуникациски кабли улица 1-10 KV Гума кабел терминал и средно поврзување на висок напон изолација водоотпорен печат.производот
Име : селотејп Димензии : ширина : 2. Ви благодариме за вашиот вид .3 см,должина : 4m. притисок осетлив лепило обложени гума-врз основа на производството, со добра изолација, притисок отпор, времето отпор; погоден за електрични машини, трансформатори, регулатори на напон, инсталации, кои се важни делови заштита; посебен автомобил, Zhang затегнувачка, трајни добра изведба, и заштита на животната средина; конектор за жица изолација, електрични инсталации внатрешноста, и заштита на важни компоненти; има добра отпорност на вода, киселина корозија. Мерки на претпазливост : да се Чува на лепило површината, чист и слободен од прашина, влага, масло, ве молиме продавница во кул место, избегне висока температура, влажност, ве молиме да ги задржи подалеку од оган. 3, ако пакетот има било какви проблеми со квалитетот, опис или не одговара, не може да се користи и за други прашања, треба да контактирате со нас, и потоа да се вратат на производи за нас, Кога ќе примите врати пратката,ние ќе рефундирање на дека.
Ако сакате да се купи повеќе производи, ве молиме да се јавите на продавачот, ќе има голем попуст. Ова е бесплатна услуга.

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
l
Производи во категоријата