.

.

Опашката на Теренот Контрола Линк за РК Усогласување на Tarot tl1281 Trex 450 ПРО HS1221 TL1221

Опашката на Теренот Контрола Линк за РК Усогласување на Tarot tl1281 Trex 450 ПРО HS1221 TL1221

DEN 322.08

Од стоката
Во магацинот

Опис
Опашката на Теренот Контрола Линк за РК Усогласување на Tarot tl1281 Trex 450 ПРО HS1221 TL1221
Политика за испорака
Предмети ќе биде предаден во рок од 2-3 работен ден по потврди за плаќање (викенд и празник се исклучени).
Item(s) ќе биде предаден на Превозот Адреса. Ние не можеме да ја промените Превозот Адреса штом се изврши плаќањето.
Се враќа
Сите се враќа и размена се предмет на 10% restocking такса (настрана од изберете потврдена дефекти). Тоа значи дека ако сакаат да се здобијат со наплата се должи на купувачите каење или да се вратат целосно функционална ставка за наплата, 10% restocking надоместок ќе бидат одземени од наплата вкупно.
Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи на враќање. Следење на информации за враќање пратката треба да им се обезбеди на друг начин враќањето нема да биде одбиена.
Враќање објектот треба да биде во сосема нов и неискористени состојба со својот полн пакување испратени до нашето враќање адреса. Враќање објект ќе бидат внимателно прегледани пред да се испрати наплата.

Таа е поголема од информацијата

Беспилотни Летала Додатоци Тип:
Моторни
Бренд Име:
RCMOY
MPN:
450 слетување пропадна
UPC:
693899461450
Производи во категоријата